bidilogren

Boğaziçi Proficiency Sınavını Geçen Öğrencilerim ve Önceki Notları

Dikkat, Dikkat 🙂  Kırmızı olanlar öğrencilerimin benle ilgili 103 görüşü içerir.

Okuyup etkilenirsen karışmam 🙂  Baştan uyarıyım 🙂

Buradaki notlar, onlarla tanışmadan önceki notlar.


Abdülmelik Günal – Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler – Beginner – Listening F3 – Reading F3

Adenya Akgün – Kimya Öğretmenliği – Beginner – Listening F1 – Writing F1

Ahmet Karadeniz – Uluslararası Ticaret – Listening F1

Ajda Kayadelen – CET – Beginner – Listening F4 – Reading F3 – Writing F2

Ali Cumali – İlköğretim Matematik Öğretmenliği – Beginner – Reading F1

Ali Eriş – Endüstri Mühendisliği – Beginner – Reading F3

Ali Tarık Karagöz – Fen Bilgisi Öğretmenliği – Beginner – Writing F4

Alperen Yalçın – Makina Mühendisliği – Beginner – Writing F1

Altınay Erbay – Fen Bilgisi Öğretmenliği – Beginner – Reading F2

Arife Şahin – Matematik Öğretmenliği – Beginner – Writing F2

Atakan Türkan – Fizik – Beginner – Reading F3

Aycan Adıgüzel – Ekonomi – Beginner – Writing F2

Aylin Adsalan – Turizm İşletmeciliği – Beginner – Listening – Reading – Writing (İlk kez) (B ile geçti)

Ayşe Değirmenci – İnşaat Mühendisliği – Beginner – Writing F2

Ayşe Özçiçek – Türk Dili ve Edebiyatı – Intermediate – Listening F1 – Reading F2

Ayşenur Gülal – Matematik – Beginner – Listening F1

Ayşin Gültepe – İşletme – Beginner – Writing F3

Barın Özmen – Bilgisayar Mühendisliği – Beginner – Listening F3 – Reading F1 – Writing F2

Başak Damla Gülkan – Sosyoloji – Beginner – Writing F2

Bayramhan Demircan – Ekonomi – Pre Intermediate – Writing F4

Begüm Daşkaya – Turizm İşletmeciliği -Beginner – Writing F2

Bengisu Elif Sözer – Uluslararası Ticaret – Beginner – Listening F1 – Reading F4

Berna Kılıç – Okulöncesi Öğretmenliği – Beginner – Writing F1

Bertuğ Türköz – İnşaat Mühendisliği – Beginner – Reading F3 – Writing F2

Betül Kurubacak – Fen Bilgisi Öğretmenliği – Beginner – Reading F1

Beyzanur Çaksen – İlköğretim Matematik Öğretmenliği – Beginner – Listening F3 – Reading F4 – Writing F1

Buket Cömert – Okulöncesi Öğretmenliği – Beginner – Writing F2

Büşra Özcan – Matematik – Pre Intermediate – Listening F3

Büşra Özdev – Okulöncesi Öğretmenliği – Beginner – Writing F1

Büşra Satar – İşletme – Pre Intermediate – Writing F2

Büşra Sözüer – Fen Bilgisi Öğretmenliği – Beginner – Reading F4

Büşra Yeşilyurt – CET – Beginner – Reading F3 – Writing F2

Can Yücel – Endüstri Mühendisliği – Listening – Reading – Writing (İlk kez) – (B ile geçti)

Caner Şahin – CET – Beginner – Listening F4 – Reading F4 – Writing F2

Cem Tanıyan – Ekonomi – Beginner – Writing F2

Cemal Aytekin – Bilgisayar Mühendisliği – Pre-Intermediate – Writing F1

Cemre Özev – Felsefe – Intermediate – Writing F2

Cihan Basri Zor – Uluslararası Ticaret – Intermediate – Listening F4 – Reading F2

Çağdaş Ala – Makina Mühendisliği – Beginner – Writing F4

Damla Memiş – İlköğretim Matematik Öğretmenliği – Beginner – Listening F1 – Reading F2

Dilara Özmeral – Kimya Öğretmenliği – Beginner – Reading F2

Duygu Erdoğan – Fen Bilgisi Öğretmenliği – Beginner – Reading F3

Duygu Tepebaş – Matematik Öğretmenliği – Beginner – Reading F2 – Writing F3

Duygu Zaptiye – Türk Dili ve Edebiyatı – Beginner – Listening F4 – Writing F2

Ecem Cibooğlu – Kimya – Reading F3 – Beginner – Writing F3

Ecem Kahya – Matematik Öğretmenliği – Beginner – Reading F1

Ecenur Çolak – Psikoloji – Beginner – Listening F2 – Reading F2

Eda Aydın – Fizik Öğretmenliği – Pre Intermediate – Listening F3 – Reading F2 – Writing F2

Eda Özaslan – İşletme – Beginner – Writing F1

Elif Berfin Demir – Sosyoloji – Intermediate – Writing F4

Elif Çağlar – İlköğretim Matematik Öğretmenliği – Beginner – Reading F3

Elif Deniz Erdemir – Ekonomi – Beginner – Writing F4

Elif Kösemusul – Uluslararası Ticaret – Pre Intermediate – Listening – Reading – Writing (İlk kez)

Elif Öz – Felsefe – Beginner – Listening F3 – Reading F1

Elif Özen – PDR – Beginner – Reading F3

Elif Rana Saraçgil – PDR – Beginner – Listening F2 – Reading F1

Emine Ezgi Usta – CET – Pre Intermediate – Listening F3 – Writing F1

Emir Doğan Cengiz – Kimya Mühendisliği – Beginner – Writing F1

Erim Korkmaz – MIS – Pre Intermediate – Listening F3 – Reading F1

Erkan Toslak – Turizm İşletmeciliği – Beginner – Reading F4

Esin Aysu – Türk Dili ve Edebiyatı – Beginner – Reading F3

Esra Yılmaz – Bilgisayar Mühendisliği – Intermediate – Writing F1

Eylül Günay – Türk Dili ve Edebiyatı – Beginner – Writing F2

Eylül Senay Bingöl – İlköğretim Matematik Öğretmenliği – Pre Intermediate – Listening F3 – Reading F1

Eymen Altaş – Ekonomi – Beginner – Listening F2 – Reading F2 – Writing F2

Eyüp Bünyamin Tutuk – Sosyoloji – Beginner – Writing F2

Ezgi Gökçegöz – Uluslararası Ticaret – Pre Intermediate – Listening F3

Ezgi Miçooğulları – Turizm İşletmeciliği – Beginner – Reading F2

Fatih Yakut – MIS – Beginner – Listening F2 – Reading F2

Fatma Güney – Okulöncesi Öğretmenliği – Beginner – Listening F1

Fatma Merve Gürbüzkol – İlköğretim Matematik Öğretmenliği – Beginner – Reading F2

Fatma Sena Keçe – Fen Bilgisi Öğretmenliği – Beginner – Reading F2 – Writing F2

Fatmanur Tiryaki – Moleküler Biyoloji ve Genetik – Beginner – Listening F1

Feride Boztürk – İlköğretim Matematik Öğretmenliği – Pre Intermediate – Reading F2 – Writing F1

Fulya Diyen – Turizm İşletmeciliği – Beginner – Writing F2

Furkan Önalan – CET – Beginner – Writing F2

Furkan Oruç – CET – Beginner – Listening F1

Gamze Gizem Öztürk – Fen Bilgisi Öğretmenliği – Beginner – Listening F3 – Reading F4 – Writing F3

Gizem Başaran – Okulöncesi Öğretmenliği – Beginner – Reading F2 – Writing F2

Gizem Kılıç – Psikoloji – Pre Intermediate – Reading F2 – Writing F2

Gizem Köseoğlu – Tarih – Beginner – Reading F2

Gökçe Elif Aydın – Matematik Öğretmenliği – Beginner – Reading F3

Gökçe Yaldız – Türk Dili ve Edebiyatı – Beginner – Listening F2 – Reading F3

Gökhan Abdioğlu – Makina Mühendisliği – Intermediate – Writing F4

Gökhan Yıldırım – Matematik Öğretmenliği – Beginner – Reading F3

Güler Tomurcuk – İlköğretim Matematik Öğretmenliği – Pre Intermediate – Writing F2

Hacı Mehmet İnce – Endüstri Mühendisliği – Pre Intermediate – Listening F3 – Writing F2

Hakkı Kaan Şimşek – Ekonomi – Beginner – Reading F2

Halil İbrahim Kalkan – MIS – Pre Intermediate – Reading F4

Halime Demirayak – PDR – Beginner – Writing F2

Hande Barut – Fen Bilgisi Öğretmenliği – Beginner – Listening F3 – Reading F2 – Writing F4 – (B ile geçti)

Hatice Betül Bulut – Kimya – Beginner – Listening F1 – Reading F4

Hatice Demirdöğen – İlköğretim Matematik Öğretmenliği – Reading F3 – Beginner – Writing F1

Hayrı Anıl Serin – Matematik – Beginner – Reading F2

Hicret Osta – Türk Dili ve Edebiyatı – Beginner – Reading F2

Hikmet Mete Özen – Fizik Öğretmenliği – Beginner – Reading F3

Hilal Albayrak – Okulöncesi Öğretmenliği – Beginner – Reading F1

Hilal Özen – Okulöncesi Öğretmenliği – Beginner – Listening F3 – Reading F3 – Writing F2

Huma Vural – PDR – Beginner – Listening F2 – Reading F2

Hümeyra Sağıroğlu – Okulöncesi Öğretmenliği – Beginner – Writing F1

Işıl Kurt – Bilgisayar Mühendisliği – Beginner – Writing F1

İbrahim Güngör – Siyaset ve Uluslararası İlişkiler – Pre Intermediate – Listening – Reading – Writing (İlk kez)

İrem Bacak – Turizm İşletmeciliği – Pre Intermediate – Reading F2

İrem Buse Ünsal – Fizik – Pre Intermediate – Listening F2 – Reading F1 – Writing F2 (B ile geçti)

İrem Özbayrak – Fizik – Beginner – Listening F4 – Reading F4 – Writing F4

Kadir Güven – Türk Dili ve Edebiyatı – Beginner – Listening F3 – Reading F3 – Writing F3

Kemal Görkem Görgülü – Tarih – Beginner – Listening F3 – Reading F3 – Writing F4

Kübra Bozan – Matematik – Beginner – Listening – Reading – Writing (İlk kez) (B ile geçti)

Kübra Komut – Okulöncesi Öğretmenliği – Beginner – Reading F2

Kübra Yuvalıoğlu – İlköğretim Matematik Öğretmenliği – Beginner – Listening F4 – Reading F2 – Writing F2

Mahmud Esad İmik – CET – Beginner – Reading F3

Mehmet Buğrahan Yağmur – Ekonomi – Beginner – Reading F2

Mehmet Emre Ek – İnşaat Mühendisliği – Pre Intermediate – Listening F3 – Writing F2

Mehmet Kondakçıoğlu – MIS – Beginner – Listening F3

Mehmet Mazlum Çelik – Türk Dili ve Edebiyatı – Beginner – Listening F3 – Reading F1

Melek Diler Köker – Turizm İşletmeciliği – Beginner – Listening F4 – Reading F4 – Writing F4

Melih Can Kasapoğlu – Turizm İşletmeciliği – Pre Intermediate – Listening F3 – Reading F2 – Writing F2

Melike Nursultan Üner – Psikoloji – Beginner – Reading F1

Melike Tamara Kızıltuğ – Moleküler Biyoloji ve Genetik – Beginner – Reading F1

Melis İnce – Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler – Pre Intermediate – Listening – Reading – Writing (İlk kez)

Mert Aydemir – Tarih – Pre Intermediate – Listening F1 – Reading F2

Mert Bana – Tarih – Beginner- Writing F4

Mert Tutucu – Türk Dili ve Edebiyatı – Beginner – Listening F3 – Reading F3 – Writing F3

Merve Aksoy – Fizik Öğretmenliği – Beginner – Listening (İlk kez)

Merve Can – Okulöncesi Öğretmenliği – Pre Intermediate – Writing F4

Merve Kayan – Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler – Beginner – Listening F3 – Writing F1

Merve Özgündoğan – İşletme – Pre Intermediate – Listening (İlk kez) – Reading (İlk kez) – Writing F2

Merve Üner – Uluslararası Ticaret – Beginner – Reading F2

Meryem Beyza Gümüşsoy – PDR – Beginner – Reading F3 – Writing F1

Metin Kiper – Tarih – Beginner – Listening F3 – Writing F2

Muhammet Ali Metin – Ekonomi – Listening F3 – Reading F3

Muhammet Ubeyde Ateş – Ekonomi – Beginner – Writing F2

Mustafa Berkan Örek – Endüstri Mühendisliği – Intermediate – Writing F2

Mustafa Can Güvercin – CET – Beginner – Listening F4 – Reading F4 – Writing F4

Nil Kaya – İlköğretim Matematik Öğretmenliği – Beginner – Reading F2

Nilüfer Avcı – Matematik Öğretmenliği – Beginner – Reading F1

Nisan Büşra Gölmes – Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler – Beginner – Reading F2

Nuray Şişko – Okulöncesi Öğretmenliği – Beginner – Reading F3

Nursu Akhuy – Ekonomi – Pre Intermediate – Listening (İlk kez)- Reading (İlk kez) – Writing F1

Olcay İşeli – MIS – Beginner – Writing F2

Onur Ciddi – Tarih – Beginner – Reading F3

Onur Karadeniz – Felsefe – Beginner – Listening F2 – Reading F1 (Allah Rahmet Eylesin Sevgili Kardeşim.  Sınıfın neşesi.  Umarım Cennettesindir dost.)

Ozan Dağbağ – Fizik Öğretmenliği – Beginner – Listening F3 – Reading F3 – Writing F2

Ömer Selman Ersoy – İşletme – Beginner – Reading F1

Özge Gizem Köse – Fen Bilgisi Öğretmenliği – Beginner – Listening F3 – Reading F4

Özlem Gündüz – PDR – Beginner – Writing F3

Pınar Demir – Siyaset ve Uluslararası İlişkiler – Beginner – Writing F2

Ramazan Hazır – Siyaset ve Uluslararası İlişkiler – Pre Intermediate – Reading F2 – Writing F1

Rasim Sercan Paçacı – MIS – Beginner – Writing F2

Ruveyda Demir – MIS – Beginner – Listening F4 – Writing F2

Sabri Demirdal – Ekonomi – Beginner – Reading F1

Sadiye Teker – İlköğretim Matematik Öğretmenliği – Beginner – Reading F2

Samet Koç – İlköğretim Matematik Öğretmenliği – Beginner – Listening F2 – Writing F2

Seba Doğan – Kimya Öğretmenliği – Pre Intermediate – Listening F2

Sebile Hacioğlu – Kimya – Pre Intermediate – Writing F2

Sedanur Çolakoğlu – Kimya Mühendisliği – Beginner – Listening F1 – Reading F2 – Writing F1

Selin Şen – Kimya Öğretmenliği – Beginner – Reading F1

Selin Tuna Edis – Uluslararası Ticaret – Beginner – Reading F2

Semra Özal – Matematik Öğretmenliği – Beginner – Reading F2

Sena Nur Narin – Tarih – Beginner – Reading F3

Sevde Ata – Fizik Öğretmenliği – Beginner – Listening F4 – Reading F4 – Writing F3

Simay Denizkuşu – Kimya – Beginner – Listening F2 – Reading F2

Soner Parım – Fizik – Beginner – Listening F1 – Reading F2

Sulhadin Öney – CET – Beginner – Reading F3

Şerza Saka – Tarih – Pre Intermediate – Writing F1

Şeyda Asarkaya – Kimya Mühendisliği – Beginner – Writing F3

Şeyma Asker – Endüstri Mühendisliği – Intermediate – Writing F3

Şeyma Çeliktürk – Fen Bilgisi Öğretmenliği – Beginner – Writing F2

Şeyma Edizarslan – İşletme – Beginner – Listening F3 – Reading F3 – Writing F4

Şeyma Nur Acıgöz – Türk Dili ve Edebiyatı – Pre-Intermediate – Listening F3

Şule Arslan – Kimya Öğretmenliği – Beginner – Writing F3

Şulenur Kule – Fizik Öğretmenliği – Beginner – Listening F1 – Reading F4 – Writing F1

Talha Alçorba – CET – Pre Intermediate – Listening F4 – Reading F3 – Writing F3

Tilbe Üstündal – PDR – Pre Intermediate – Listening – Reading – Writing (İlk kez)

Tolga Domurcukgül – Fizik – Intermediate – Writing F2

Tuana Sude Uludağ – Türk Dili ve Edebiyatı – Intermediate – Writing F1

Tuba Sancaktutan – Fizik Öğretmenliği – Beginner – Reading F3

Tugay BULUT – Ekonomi – Beginner – Reading – Writing (İlk kez)

Tuğba Akgün – Fen Bilgisi Öğretmenliği – Beginner – Reading F3

Tuğba Özbay – Uluslararası Ticaret – Intermediate – Writing F2

Tuğba Tütüncü – Turizm İşletmeciliği – Beginner – Reading F2

Umut Can Taştan – Felsefe – Pre Intermediate – Listening F3

Yaman Can – Felsefe – Intermediate – Listening F4 – Reading F3

Yiğit Yoleri – Elektrik Elektronik Mühendisliği – Advanced – Reading F2 – (A ile geçti)

Yusuf Emirhan Ayan – MIS – Beginner – Reading F1 – Writing F2

Yusuf Turhan – Fizik – Pre Intermediate – Listening F1

Zeki Tel – Bilgisayar Mühendisliği – Beginner – Reading F4

Zeynep Sarıçiçek – Ekonomi – Pre Intermediate – Writing F2

Zuhal Gündeş – Matematik Öğretmenliği – Reading F2

bogazici

Boğaziçi Üniversitesi Proficiency Sınavı Geçen Öğrencilerim